הכירו את MDRT ישראל

הארגון בישראל מונה 122חברים בשנת 2016- המהווים את עילית סוכני ביטוח החיים בישראל. הארגון הישראלי מוביל בחדשנות. הפעילות הקהילתית שלו מהווה מופת לסניפים אחרים בעולם. המועדון הצליח לשלב את רוח ה- MDRT האמריקאית עם מאפייני שוק הביטוח הישראלי, כדי ליצור קהילה מובחרת של סוכני ביטוח מובילים שיש להם השפעה עצומה בענף.

המועדון הישראלי שוקד על שירותים לחבריו כאמצעי לגיבוש וכמכשיר לשיפור השירות למבוטחים ובכלל זה: ימי עיון ייחודיים, יום עיון ארצי מיוחד במסגרת כינוס "ביטוח ופיננסים" של לשכת סוכני ביטוח בישראל מידי שנה, קבוצות לימוד לשם יצירת קבוצת עילית מגובשת ומפגשי גיבוש יחודיים עם בני/בנות הזוג והחלפת רעיונות לא רק בין חברי המועדון כי אם גם בין בני/בנות הזוג.

המועדון מהווה קבוצה סלקטיבית, מובחרת אבל לא סגורה. נשמח לצרף לשרותינו סוכני ביטוח המאמינים ברוח ב- MDRT, העומדים בקריטריונים של המועדון לתפוקה, מוכנים להחיל על עצמם את כללי האתיקה של המועדון, וחפצים להימנות על הטובים ביותר בביטוח חיים.

מדוע MDRT ישראל?

הגידול במספר החברים החדשים שהצטרפו ל- MDRT ישראל מדבר בעד עצמו ונחשב כפריצת דרך בענף הביטוח בישראל. אין ספק שחלה הבנה גוברת לחשיבות החברות ב- MDRT ע"י סוכני הביטוח המלווה בתמיכה ממשית מצד מנהלי חברות ואגפי ביטוח החיים.

 

כמובן שכל זה לא קרה ביום אחד וזהו פרי מאמץ מתמיד מצד הנהלת המועדון, סוכנויות ביטוח בכל כנס וכלה במכללה לביטוח והמכון להכשרת הסוכן. אנו עוסקים בתרגומים, כינוס ימי עיון ותרומה לקהילה. אנו שוקדים בעריכת חומר מקצועי מתורגם מאנגלית בכדי להנות מהשקעה של הארגון העולמי בנושא שאיפה למקצועיות ולמצוינות.