הפניקס מגדילה את סכומי הביטוח בפוליסת EXTRA

סכומי הביטוח החדשים יחולו על משרדים, קליניקות ומרפאות פרטיות הפטורים מסקר מיגון. השינוי צפוי להקל גם על עבודתם של סוכני הביטוח

הפניקס מודיעה כי היא מגדילה את סכומי הביטוח בגין פוליסות חדשות בביטוח ״EXTRA משרדים, קליניקות ומרפאות פרטיות" הפטורים מסקר מיגון. עקב כך, סוכנים יוכלו לאשר מגוון יותר גדול של פוליסות במשרדם בצורה עצמאית.

בקטגוריית משרדים, קליניקות פרטיות ומרפאות שיניים (לא כולל מרפאות רפואיות פרטיות או מרפאות וטרינריות) ובמצב בו מיקום המשרד/קליניקה/מרפאת שיניים ממוקם במבנה רגיל, פוליסה עם סכום ביטוח תכולה עד 1.5 מיליון שקל תהיה פטורה מסקר מיגון והתניות מיגון והסוכן יוכל לאשר אותה במשרדו 24 שעות ביממה.

ירוחם בר-נתן. צילום: פביאן קולדורף
ירוחם בר-נתן. צילום: פביאן קולדורף

כשמיקום המשרד או קליניקה פרטית או מרפאת שיניים נמצא במבנה הכולל שמירה קבועה במשך 24 שעות ביממה בכל כניסה למבנה וכן קיימת מערכת ספרינקלרים בשטח המבנה, סכום ביטוח התכולה הפטור מסקר מיגון יהיה עד 2 מיליון שקל. גם כאן הסוכן יוכל לאשר אותה במשרדו 24 שעות ביממה.

"אנו רואים בסוכנים כשותפים משמעותיים בצמיחה של החברה תוך מתן השירות הטוב ביותר והשקת מוצרים חדשניים”, מסר ירוחם בר נתן, סמנכ"ל, חתם ראשי ומנהל פיתוח מוצרים בהפניקס. ”מהלך זה נועד להטיב הן עם הסוכנים והן עם המבוטחים תוך קיצור תהליכים והגדלת סכום הפוליסה, תוך ויתור על אמצעי מיגון הנדרשים מהמבוטח המהווה חיסכון כספי עבורו".