פורץ דרך: כנס MDRT ברוח תקופת הקורונה

לאורך השנים מזוהים סוכנות וסוכניMDRT  ישראל עם מצוינות מוכחת, מוטיבציה גבוהה ומעורבות חברתית פעילה. שלושת העוגנים הללו תרמו לעוצמת השליחות של חברי הארגון למען לקוחותיהם ברמת המקצועיות, האתיקה והתרומה לאדם ולקהילה. הם הוסיפו וביטאו את האיכויות המקצועיות והאנושיות של הנושאים באחריות למעטפת הפתרונות לפרט ולמשפחה בתחומי ביטוח החיים, הפנסיה, הפיננסים, הבריאות ומוצרי סיכונים נוספים.

במהלך השנה האחרונה, בהשראת כנסי ה-MDRT הבינלאומיים, אף צוידו סוכנות וסוכני הביטוח בישראל, בהובלת אלברט גבאי, יו"ר ארגון MDRT ישראל,  בידע, במיומנויות ובכלים המתאימים למציאות המשתנה ולכוחה של ההנעה הפנימית.

"עלינו להמשיך ולהעצים את שני הנכסים הבולטים של סוכן הביטוח: מקצועיות ואנושיות"| צילום: fotolia

כך לדוגמה, התקיימו בתקופת טרום הקורונה שולחנות עגולים וקבוצות דיון במפגשי MDRT, שתרמו להפריה הדדית וללמידה משותפת. לקבוצות הדיון  אף נלוו הרצאות מעשירות, בעלות ערך רב, שהוסיפו ותרמו לתהליכי ההתמקצעות, שאליהם מחויבים כל סוכנות וסוכני MDRT, כמי שעומדים בחזית השליחות המקצועית והחברתית למען הלקוחות.

ההיערכות למציאות החדשה

התשתית המקצועית והערכית של סוכנות וסוכני MDRT עמדה למבחן במשבר הגדול ביותר בעולם במאה השנים האחרונות. משבר אשר אף אחד לא תיאר או ידע להעריך את עוצמתו והשלכותיו.

במהלך תקופה זו התרבו הצרכים של הלקוחות. חלקם אף דרשו מענה מיידי, חשיבה מחוץ לקופסה ופתרונות יצירתיים ומקוריים. לכל אלה נוספו חששות מובנים, בין אם בריאותיים ובין אם כלכליים, שחייבו אותנו, הסוכנות והסוכנים, להוות גורם מרגיע וממתן בקבלת החלטות מושכלות ואחראיות גם בשעות קשות. אם לא די בכך, הרי ההנחיות המחמירות הצרו את האפשרות לערוך פגישות שירות פנים אל פנים, שבהן לקשר האישי, ההיכרות והממד האנושי משקל רב. נדרשנו להסתגל למציאות חדשה. לעבודה באופן שונה ולמיצוי כל אפיק ודרך כדי לסייע ולהקל על הלקוחות. המגע האישי נתמך בערוצי קשר דיגיטליים, הפתרונות הונגשו והותאמו למגבלות הריחוק החברתי וככלל כל סביבת השירות שינתה את פניה.

זה לא יהיה מופרך לומר, כי מה שהיה לא יחזור להיות. משמע – ייקח זמן ממושך כדי שכולנו נבין את עומק משבר הקורונה, אולם ברור מאליו, כי עלינו ללמוד מהניסיון ולהיערך עוד היום, עוד עכשיו, לעידן חדש בעולמנו. לשינויים ולהתאמות, שימשיכו ויעצימו את שני הנכסים הבולטים של סוכנות וסוכני הביטוח: מקצוענות ואנושיות.

כנס חובק עולם, בעולם התוכן המקצועי

על רקע אתגרי המחר, עם היציאה ההדרגתית מהמשבר, שלא הכרנו למציאות לא מוכרת, החליט ארגון ה-MDRT הבינלאומי לצאת ביוזמה יוצאת דופן למען חבריו וכפועל יוצא מכך – למען לקוחותינו.

במסגרת החלטה זו, יקיים הארגון הבינלאומי בין התאריכים: 3-7.8.2020 כנס וירטואלי, ראשון מסוגו, עבור 70 אלף החברים בארגון, מלמעלה מ-70 מדינות. כנס זה יארח את בכירי המרצים בעולם בתחומי הליבה של פעילותנו, תוך מתן דגש להגברת המוטיבציה וההשראה.

יודגש, כי כל ההרצאות יתורגמו גם לעברית ובנוסף לכך ניתן יהיה לצפות בהן בכל זמן שנבחר ומכל מקום שנבחר – מהבית, מהמשרד או מכל מקום אחר. הרצאות אלו יהיו זמינות עבור סוכנות וסוכני הארגון במשך כ-3 שבועות, ללא הגבלה.

קל להעריך כי גם הרצאות הכנס הווירטואלי יעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בדומה לכל כנסי ה-MDRT, אשר התקיימו בימים כתיקונם בארה"ב. הן ימשיכו ויעניקו כתמיד ערך מוסף רב לחברי הארגון ברמת המקצועיות, המוטיבציה, החדשנות, העניין ועד לזמינות המרבית והממד החווייתי, שיפגיש מסביב למסכים את סוכנות וסוכני הביטוח המובילים בישראל ובעולם כולו.

"כפר גלובלי אחד"

אין לי ספק, כי בימים מיוחדים אלה ולקראת הבאות, המושג 'כפר גלובלי אחד' מקבל משמעות ממשית ועמה הצורך בראייה רחבה, חובקת עולם, בעולמות התוכן המקצועי שלנו.

לתשומת לב הסוכנות והסוכנים, שטרם הצטרפו לחברות בארגון ה-MDRT, ניתן להצטרף בימים אלה באופן חריג לחברות בארגון הייחודי ובכלל זה להשתתף בכנס הווירטואלי הקרוב. החברות תקנה למצטרפים את תו התקן הבינלאומי של ה-MDRT.

מכוחה של ההנעה הפנימית, אשר אליה התייחסתי בראשית דבריי ומתוך מחויבות חסרת פשרות לעמוד לצד הלקוחות בכל עת ותנאי, קל וחומר במציאות החדשה, עלינו להיות שם, בכנס הווירטואלי. לקחת חלק בכנס פורץ דרך, ברוח התקופה, לקבלת תובנות, רעיונות, אנרגיה וידע מקצועי מתאים, שיקדמו ויחזקו את סוכנות וסוכני ה-MDRT בשליחותם למען אלו, אשר נמצאים בראש מחשבותיהם ובלב פעילותם – הלקוחות.

הקדימו להירשם והבטיחו את מקומכם בכנס הווירטואלי של ארגון ה-MDRT הבינלאומי בחודש אוגוסט. לפרטים נוספים ולהרשמה, יש לפנות ישירות ליו"ר ארגון MDRT ישראל, אלברט גבאי, בטלפון: 02-6483101, או במייל: albert_g@netvision.net.il.

הכותבת היא חברת הנהלת ארגון MDRT ישראל וחברת המועצה הארצית בלשכה