שולחן עגול: מפגש בנושא טכנולוגיה עם שומרה

בפגישה ראשונה מסוגה שהתקיימה השבוע במשרדי שומרה ביטוח נפגשו חברי הוועדה הטכנולוגית של לשכת סוכני ביטוח עם מנהלי שומרה.

מטעם שומרה השתתפו במפגש איל טולדנו, סמנכ"ל וראש תחום פרט, שרונה יוחננוף, מנהלת טכנולוגיות מידע ושרונה לביא מנהלת השיווק.

מטעם לשכת סוכני ביטוח השתתפו במפגש סו"ב עמוס גואטה יו"ר הוועדה הטכנולוגית של הלשכה, וחברי הוועדה סוכני הביטוח מוטי הרשקו, סגן יו"ר הוועדה, איל שורץדוד קלמנוביץגיל אנגלמן  ושי בלייך, מנהל מערכות המידע של הלשכה.

המפגש בין מנהלי שומרה לנציגי הוועדה הטכנולוגית | צילום: באדיבות עמוס גואטה

במפגש הציגו מנהלי שומרה את האסטרטגיה של שומרה כחברת סוכנים בעידן דיגיטלי ואת החזון הדיגיטלי לשנים הקרובות. לפי האסטרטגיה שהוצגה – שומרה רואה בטכנולוגיה אמצעי להעצמת הסוכן, ופועלת במרץ רב לביצוע טרנספורמציה לדיגיטל לתהליכי הליבה מול הסוכנים והחצנת שירותים למובייל.

סוכם כי שומרה תשקול מתן פתרונות נוספים שיקלו על עבודתם השוטפת של הסוכנים ויקלו עליהם בתהליך הטרנספורמציה לדיגיטל בהתאם לעולם הביטוח המתעדכן.

גואטה מספר כי "במסגרת ישיבות ועדת הטכנולוגיה הוגדרו מספר משימות שאחת מהן כללה מפגשים עם מנהלי אגפי הטכנולוגיה בחברות הביטוח, זאת במטרה שחברי הוועדה יתרשמו מהכלים הטכנולוגיים שיש לחברות הביטוח להציע לסוכני הביטוח ובמקביל מנהלי הטכנולוגיה בחברות יקבלו משובים, רעיונות והצעות לשיפורים מנציגי הסוכנים.

"רעיון המפגש סביב שולחן עגול התקבל בברכה על ידי שומרה וביום ראשון 05.05.2019 נפגשנו בחדר הישיבות המאובזר של החברה, צוות של ועדת הטכנולוגיה של הלשכה יחד עם אנשי הטכנולוגיה והנהלת שומרה.

"בין שאר הנושאים שעלו בדיון היו הדברים הבאים: תמיכה בטפסים דיגיטליים בכל הענפים כולל הפקה ותביעות; גישה בפורטל הסוכן לתמונת לקוח מלאה; תמיכת תקשורת נתונים ותאימות מידע מול בתי תוכנה חיצוניים; ייעול הליכי הפקה של חידושים כולל תמיכה בהליכים הנדרשים על ידי הפיקוח, כמו חוזר הצירוף, בירור צרכים והר הביטוח; חתימה מרחוק; תאימות למובייל.

"חברי הוועדה הביעו שביעות רצונם מההשקעה הרבה של שומרה בסוכנים והם מצפים להמשך שיתוף פעולה פורה".