הסכם מיטיב עם חברת Seegnature

סוכנות וסוכנים שלום רב,

להלן הפלטפורמה שתחסוך לכם מפגש פיזי עם לקוח

לשכת סוכני הביטוח סגרה בימים האחרונים הסכם מיטיב עם חברת Seegnature עבור כלל חברי הלשכה.  Seegnature פיתחה פיתרון מהפכני שמאפשרת לייעל את עבודת סוכני הביטוח בצורה דרמטית ע״י מתן אפשרות לנהל פגישות עסקיות מרחוק עם הלקוחות תוך הימנעות ממפגש פיזי. 

הלקוחות שלכם מתוסכלים מהטירטור הכרוך בהגעה למפגש פנים מול פנים איתכם? נמאס לכם להיתקע בפקקים ולחפש חנייה לצורך פגישה עם לקוח? פלטפורמה חדשה של חברת Seegnature שהושקה לפני כשנה ונמצאת כבר בשימוש של מספר רב של חברות וסוכנויות ביטוח גדולות בארץ ובעולם, מביאה פיתרון שמשנה את פני הענף מקצה לקצה.

הפלטפורמה מאפשרת לנהל שיחת מכירה מלאה (או שיחה תקופתית) עם לקוח מרחוק בשיחת וידאו תוך אימות זהותו של הלקוח, עריכה וחתימה של מסמכים בזמן אמת ותיעוד התהליך כולו. בשיחה שקיימנו עם יאיר רביד, מנכ״ל Seegnature השבוע הוא מסר ״כשבנינו את הפלטפורמה שמנו דגש על שיחזור חוויית הפגישה פנים מול פנים עם הלקוח. הסוכן יכול לנהל שיחה מקצועית ואפקטיבית עם הלקוח מרחוק תוך עמידה בדרישות החוק וללא הטירטור והעלויות הכרוכות במפגש הפיזי. הסוכנים שמשתמשים כיום במערכת מציינים שזה שינה לחלוטין את סדר היום והעלויות שלהם. לראשונה, הם משלימים שיחות מכירה מלאות מבלי לקום מהכיסא במשרד״. 

איך זה עובד? הסוכן שולח לינק מהסמארטפון/אייפד/מחשב שלו והלקוח שמקבל את הלינק בהודעת טקסט או באימייל מתחבר מיידית לסשן בזמן אמת עם הסוכן ללא צורך בהורדת אפליקציה או תוכנה כלשהי. עם הכניסה לסשן הוידאו/אודיו (בהתאם לצורך), המסמך הרלוונטי שהועלה למערכת מופיע על הצג של שני הצדדים וכך ניתן לדון בתוכן שלו בצורה מקצועית, לערוך את המסמך בצורה דו צדדית כששני הצדדים רואים את השינויים שמתבצעים בזמן אמת, לחתום בצורה דו צדדית על המסמך ע״י שירבוט החתימה על גבי הסמארטפון/מחשב ומייד עם נעילת המסמך, המסמך נחתם בצורה שעומדת בדרישות החוק ועותק נשלח אוטומטית לאימייל של שני הצדדים. ניתן גם לשתף מסך עם הלקוח כדי להראות לו תשואות של הקופות הקרנות הרלוונטיות וכן לאפשר ללקוח להעלות מסמכים נלווים כגון צילום צ׳ק או תעודה מזהה למערכת. בנוסף, במידת הצורך, הסוכן יכול גם לתעד בשיחת וידאו מוקלטת את הסשן ואף לאמת את זהותו של הלקוח בהתאם לחוק איסור הלבנת הון תוך שימוש באלגוריתם זיהוי ייחודי שפיתחה החברה. 

בנוסף, החברה מספקת פיתרון שבו הלקוח יכול לבצע תהליך עצמאי (ללא צורך בנוכחות סוכן) דרך סמארטפון או מחשב וכך למלא טפסים, לחתום עליהם, לצרף מסמכים נלווים ואף להעביר תשלום כשכל התהליך מתועד במידת הצורך. 

היכולת של הסוכן לבחור כיצד לתקשר עם הלקוח – סשן בזמן אמת מרחוק או שליחת לינק ללקוח על מנת שיעבור את התהליך בכוחות עצמו, מעניקה גמישות מירבית לסוכן ומאפשרת לו לנצל את המשאבים העומדים לרשותו בצורה מיטבית וזאת תוך הגדלת אחוזי סגירת עסקאות, קיצור תהליכים, הורדת סיכון משפטי ושיפור חוויית הלקוח בצורה דרמטית. 

 

למצגת לקוחות לחץ כאן 

לפרטים נוספים והצטרפות לחץ/י כאן 

 

                                                בברכה 

 

                                         סו"ב מאיר רוטברג 

                                          יו"ר וועדת רווחה 

גילוי נאות לעניין פעילות הלשכה- לחץ כאן