סיום תמיכה של Microsoft במערכת Windows 7

עופר פוסט – יועץ מחשוב

חברת מיקרוסופט הודיעה על הפסקת תמיכה, עדכונים ושירות במערכות הבאות החל מתאריך  14.01.2020

 Windows 7 pro/home 
Small Business Server 2011 (שרת ארגוני + דואר אלקטרוני)

Exchange 2010
 Server 2008

כחלק מהתחייבות מיקרוסופט לספק שירות ותמיכה כעשור למערכות הרשומות מעלה, תפסיק מיקרוסופט שירות, תמיכה ועדכונים בכדי למקד את מלא ההשקעה במערכות מתקדמות, חדשות ומאובטחות יותר .

 

מה המשמעות של סיום התמיכה עבורי?

לאחר ה- 14 בינואר, 2020, אם המחשבים שלכם  Windows 7 לא תתקבל עוד עדכוני אבטחה. לכן, חשוב לבצע שדרוג למערכת הפעלה מודרנית, כגון Windows 10, שיכולה לספק את עדכוני האבטחה האחרונים בכדי לסייע באבטחה שלך ושל הנתונים שלך. בנוסף, שירות הלקוחות של   Microsoft  לא יהיה זמין עוד לספק תמיכה טכנית עבור Windows 7 .

מה יקרה אם אמשיך להשתמש בWindows 7?

אם תמשיך להשתמש ב- Windows 7 לאחר סיום התמיכה, המחשב שלך עדיין יעבוד, אך יהיה פגיע יותר לסיכוני אבטחה ולווירוסים. המחשב שלך ימשיך להידלק ולפעול, אך לא תקבל עוד עדכוני תוכנה, כולל עדכוני אבטחה מ Microsoft..

בעיה משמעותית אף יותר הינה סיום התמיכה במערכות השרתים המוצגים מעלה, במיוחד לארגונים גדולים המשלבים מערכות דואר אלקטרוני מקומי Exchange.

חשוב להיערך למעבר או השדרוג ע"י איש מקצוע שיגיע לבדיקה מקצועית ומתן אפשריות חלופיות, כמו כן על הארגון לוודא עד מועד ההחלפה, כי כל מערכות המשרד מעודכנות בעדכוני האבטחה האחרונים של מיקרוסופט על מנת לוודא כי הינכם מוגנים נכון לרגע זה באופן מקסימאלי.

עופר פוסט יועץ הלשכה בנושא מחשוב

להעברת פניה לייעוץ : לחץ/י כאן