הלשכה מתגייסת

מאת סו"ב מיכה אדוני -סוכן ביטוח

יו"ר סניף טבריה, נצרת , גליל עמקים.  חבר המועצה הארצית - לשכת סוכני הביטוח 

 

מיד עם פרוץ המלחמה לא יכולתי לעמוד מנגד וקיבלתי החלטה לעזוב הכל -ולהתנדב למען הקהילה, כדי לסייע לחיילים ולמפונים  שאיבדו את ביתם. לשם כך גייסתי במהירות מתנדבים ,כסף וציוד מגוון. עם ישראל התגלה במיטבו.

בתוך מספר ימים ,יצאה משאית ראשונה לחיילים בדרום ,עם חבילות מכל טוב כולל אוכל,סידקית  וביגוד בסיסי. בהמשך נשלחו משאיות נוספות גם לצפון. טבריה מלאה כיום  במפונים. אנו דואגים להם בכל יום  לארוחות חמות ,כביסות טיפולים ועוד. דוגמא אחת מיני רבות : ביום השביעי למלחמה מוצא"ש הגיעו משפחות לטבריה שברחו מה,שיש להם 80 ילדים שאין להם מה לאכול. במיידי התארגנתי  ושלחתי אליהם פיצות .

בד בבד עם פעילותי זו, פנתה אלי סוכנת הביטוח ורדה לבקוביץ הנמרצת שארגנה מיזם נפלא  ,לטיפול פודיאטורי, באמצעות רופאים מומחים- וביקשה ממני להיות שותף שלה בצפון ,עקב קשרי הענפים.מיד נעניתי והתחברתי לרעיון. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא ומרגש.אני רוצה לומר לכם שנעשים  ניסים ונפלאות לחיילים. רבים מהחיילים סובלים מבעיות ברגליים,ציפורניים חודרניות ,אגזמות ועוד.החיילים מטופלים על ידי מרפאה ניידת שאנו מביאים  לבסיסים .מיזם זה עבר מפה לאוזן והוא תפס תאוצה ונעשה מבוקש מאוד.בנוסף אנו מטפלים  בחיילים ובמג"ב ברפלקסולוגיה,עיסוי ,שחרור שרירים תפוסים ושיאצו.בנוסף, בכל פעם שאנו מגיעים אנו מביאים איתנו  אוכל ביתי לחיילים שמבושל על ידי אמהות .רבים מהחיילים מתגעגעים לאוכל של אמא. השבוע גם קבוצת אמהות סרגה כובעי צמר לחיילים בחרמון.בכל יום מצטרפים אלינו עוד ועוד מטפלים ומטפלות שמבקשים לעזור ולהתנדב . ורדה ואני מודים להם על רוח ההתנדבות. הם ארץ ישראל היפה.זה כל כך מרגש ומחמם את הלב .יש לנו כיום רשימה של עשרות מטפלים שמתייצבים לקריאה בכל רגע. למותר לציין גם את המאמות המבשלות אוכל טרי וטעים -והם גם אופות להם עוגות .

בשבוע שעבר טיפלנו בגדוד צנחנים ברמת הגולן -וכך כתב לי המפקד אבישי : "המון המון תודה לך ולכל האנשים שלקחו חלק בפינוק שקיבלנו. היה טעים ,נעים ומעצים ! החברה פה מודים לכם מקרב לב על הכל !לא מובן מאליו "

כך גם שלח לי הודעה קולית מפקד בכיר במשמר הגבול: "מיכה הייתי בקשר במשך כל היום האחרון  עם ורדה אבל אתה זה שזרעת את הזרע הזה - והביא את הברכה הזאת.

אני לצערי לא יכולתי להינות מזה.יצאתי לכמה שעות הביתה. אבל ראיתי תמונות . זה מהמם אני אומר המון המון תודה בשמי ובשם החברה, לא מובן מאליו.

בכלל יישר כח גדול ,החברה התגייסו ,הגיעו ופשוט זה היה מדהים, מחמם את הלב. יש לנו עם מדהים ואני מודה לך על היוזמה ועל הארגון של כל הדבר הזה אתה וורדה וכל מי שלקח חלק יישר כח גדול .תודה"

 

 

 

מיכה אדוני -סוכן ביטוח

יו"ר סניף טבריה, נצרת , גליל עמקים.

חבר המועצה הארצית - לשכת סוכני הביטוח