תכנית האימון העסקי של לשכת סוכני הביטוח בהנחיית המנטור והמאמן העסקי אבי גמבש

מעל 20 סוכנים וסוכנות סיימו את המחזור הראשון של "סיירת ההצלחה" – תכנית האימון העסקי של לשכת סוכני הביטוח בהנחיית המנטור והמאמן העסקי אבי גמבש

תכנית "סיירת ההצלחה של הלשכה" הינה פרי יצירתו של יו"ר מחוז מרכז בלשכת סוכני הביטוח סו"ב גיא לוי עזר בשיתוף נשיא הלשכה סו"ב שלמה אייזיק יחד עם המנטור והמאמן העסקי אבי גמבש, המאמן את סוכני וסוכנות הביטוח בישראל למעלה מעשרים שנה.

לתכנית היוקרתית שהושקה בכנס הלשכה האחרון באילת הגישו מועמדותם עשרות סוכנים. לאחר תהליך מיון קפדני וראיונות אישיים שהתקיימו טרם פתיחת המחזור הראשון, התקבלו לבסוף נבחרת של סוכנים וסוכנות שבחרו לפרוץ דרך וללמוד כיצד להתנהל בצורה אפקטיבית ביותר במשך עשרה מפגשים.

הסוכנים והסוכנות התאמנו במסגרת "סיירת ההצלחה" על שיפור יכולות אישיות ושיפור ביצועים גם בחיים הפרטיים וגם בעסקים באמצעות רכישת כלים מתקדמים מעולם האימון העסקי – כלים חשובים ביותר להצלחתו של כל בעל ובעלת עסק בהיבטים המנטליים והתקשורתיים.

סו"ב שמעון מאיר, בוגר המחזור הראשון של הסיירת מספר: "להיות עצמאי זה מאתגר, ולהיות סוכן ביטוח על אחת כמה וכמה. במקצוע שלי אני יכול להעביר את רוב הזמן שלי בהרצאות, כנסים ולמידה על מוצרים חדשים, הרי חברות הביטוח מזמינות אותי בלי סוף. אבל מה לעשות שצריך גם לעבוד מעת לעת? באחד מפרסומי לשכת סוכני הביטוח צדה את עיני מודעה המזמינה להשתתף בסיירת של "לשכת סוכני הביטוח" מספר מאיר ומוסיף: "אבל מה תפס אותי במודעה? מה שמשך אותי הוא שהציעו לי להשתתף בסדנא, עם עלות, ובנוסף, שאצטרך לעבור גם מיונים ושמקומי לא ממש מובטח אז למרות שהעומס גדול, תמיד יש את החלום של להיות "בסיירת אז נרשמתי לראיון. למה אני מספר לכם את זה? אל תהיו אף פעם סקפטיים. מקסימום תצליחו ותהנו על הדרך. ואם אתם סוכני ביטוח, אל תהססו ותרשמו למחזור הבא. אני זכיתי!"

סו"ב לילי סאסי, בוגרת המחזור הראשון של הסיירת: "תודה רבה למנטור המדהים והאיש המיוחד אבי גמבש שאצלו אינטגרטי זה דרך חיים ושתמיד רואה את חצי הכוס המלאה. תודה לגיא לוי עזר על הרעיון המדהים להקמת סיירת של אנשים מדהימים ועל טיפוח הסוכנים הצעירים והמבוגרים"

סו"ב אלי זמיר, בוגר הסיירת הוסיף לברכות: "במילה אחת תודה! תודה ענקית על הזכות לקחת חלק בתהליך מופלא של למידה עשיה והתמודדות ושנמשיך להיות באינטגרטי ולפזר אור כל החיים, ממליץ בחום!"

סו"ב אורית פרטוש בוגרת הסיירת אמרה בטקס הסיום: "אבי היקר, אתה זרקור ענק של אור, בכול מפגש מגדל הידע גדל ואיתו שדה התאורה התרחב והתחיל להאיר עוד מנבכי המסתורין. תודה לך על ארסנל כלים פשוטים שעושים שינוי עצום גם בעסק וגם בחיים הפרטיים. תודה רבה לגיא לוי עזר, אתה מודל לחיקוי! תודה על היוזמה הברוכה הזו ועל הליווי בכול התהליך. ממליצה בחום על הקורס המעולה הזה, מעבר לידע וחידוד האני שלכם, תגלו שותפים מדהימים מלאי שליחות ורצון לתת ערך לציבור. גאה שיש כאלא אנשי ביטוח מעולים ועוד יותר שניתנה לי הזכות להכיר אותם יותר מקרוב"

סו"ב רועי אלפסי, בוגר הסיירת: "בכנס באילת אמרתי לאישתי שרק בגלל השקת הסיירת שם היה שווה להגיע לכנס. בנקודת סיום זאת, שהיא רק ההתחלה אפשר להגיד שאני מבין כמה אמת היה במשפט הזה. למדתי כלים מטורפים להתמודדות עם סיטואציות שכל אדם חווה במשך חייו, וככל שאתחשל יותר אבין את המתנה שהעניק לי אבי גמבש מהלב. ממליץ לכל אדם ובפרט לסוכן הביטוח הבא שרוצה להגיע למקום שלם בחייו להירשם במיידי לסיירת הבאה"

את הטקס חלוקת התעודות לבוגרים ולבוגרות סיכם סו"ב גיא לוי עזר, יו"ר מחוז מרכז של לשכת סוכני הביטוח: "אנחנו שמחים וגאים לראות את ההתקדמות וההישגים שהגעתם אליהם בזמן קצר כל אחד ואחת ממכם . כולכם מרגשים אותנו מאוד ותודה רבה על הפירגון הגדול והסוחף, ממש לא מובן מאליו. בקרוב תקבלו פרטים על מועדון בוגרי הסיירת, המועדון הזה זה התפתחות טבעית של כל מה שהשגתם בסיירת ונמשיך ללוות אתכם קדימה"

לעדיף נמסר שהגשת המועמדות למחזור השני של סיירת ההצלחה הסתיימה והקורס שיפתח בשבוע הבא כבר בתפוסה מלאה ובקרוב תפתח ההרשמה למחזור השלישי.